20% ZNIŻKI NA MASAŻ DLA KLUBOWICZEK

Cieszymy się, że możemy ogłosić wyjątkową ofertę dla naszych klubowiczek posiadających kartę Pracowni Jogi Prana! W ramach tej promocji oferujemy niesamowite 20% zniżki na wybrane masaże, które z pewnością pozwolą Ci odprężyć się i zrelaksować w czasie, kiedy nie ma zajęć jogi.

Możesz skorzystać między innymi z:

  • Masaż Lomi – Lomi Nui u Eweliny (całe ciało)
  • Kobido u Anety F. (twarz)
  • Masaż transbukalny u Anety T. (szczęka i żuchwa)
  • Masaż „Spokojna Głowa” u Agnieszki (głowa, szyja i barki)

Pełną listę naszych usług masażu znajdziesz na stronie Pracowni Masażu Prana. To doskonała okazja, aby skorzystać z profesjonalnych usług naszych doświadczonych masażystek, których dłonie posiadają niezwykłą moc. Ich umiejętności pomogą Ci pozbyć się napięcia, uspokoić umysł, wygładzić zmarszczki i złagodzić ból.

Oferta specjalna jest dostępna od 3 lipca do 31 sierpnia, dlatego nie zwlekaj i skorzystaj z niej jak najszybciej! Aby skorzystać z promocji, wystarczy, że pokażesz swój karnet w recepcji podczas płatności za masaż.

Zarezerwuj swój wymarzony termin już teraz na stronie internetowej https://masaz.pracowniajogi.org/. Pamiętaj, że ilość miejsc jest ograniczona, więc działaj szybko!

Życzymy Ci niezapomnianych chwil relaksu i odprężenia w Pracowni Masażu Prana. Bądź świadoma swojej siły i dbaj o siebie z miłością. Zapraszamy!

Newsletter