26.11 19:00
Koncert Relaksacyjny

Zapraszamy serdecznie na niezwykły wieczór z praktyką uważności (mindfulness) w połączeniu z muzyczną podróżą w głąb siebie. Podaruj sobie chwilę relaksu zanurzając się w rozluźniające praktyki medytacyjne oraz odprężającą kąpiel kojących dźwięków. Podczas półtora godzinnego spotkania skupimy się na relaksacji ciała i umysłu. Na początku wieczoru uspokoimy zabiegane myśli, rozluźnimy ciało wykorzystując do tego praktyki mindfulness tak, by móc głębiej wejść w relaks w drugiej części spotkania podczas słuchania dźwięków mis, gongu oraz innych instrumentów tzw. przeszkadzajek. Relaksacja zwana kąpielą w dźwiękach jest formą masażu wewnątrzkomórkowego, wzmacniając m.in. system odpornościowy, nerwowy, pokarmowy. Instrumenty typu kij deszczowy, bęben oceaniczny, posiadające naturalne strojenie, pozwalają na spowolnienie fal mózgowych i wejście w stan głębokiego relaksu. W trakcie koncertu będziemy podróżowali także z dźwiękami dzwonków m.in. koshi, chimes, kalimby i innych. Korzyści dla ducha i ciała jakie możemy doświadczyć:

 • uwolnienia od napięć
 • większą świadomość własnych emocji
 • lepszą świadomość swojego ciała
 • głębokiej medytacji
 • poczucia wewnętrznej harmonii
 • uruchomienia naturalnych zasobów samoregeneracji.
  W trakcie spotkania będziemy siedzieć/leżeć wygodnie, tak by odprężyć ciało i umysł, pozwalając
  na „otulenie” uważnością i dźwiękiem. Prosimy o ubranie wygodnego stroju, niekrępującego ruchów
  oraz ciepłych skarpetek
  Przeciwwskazania:
 • wszczepiony rozrusznik serca
 • sztuczne zastawki serca –
 • osoby po przeszczepach narządów
 • zalecana konsultacja ze swoim lekarzem w przypadku: – epilepsji.

Koncert poprowadzi Ewelina Ceklarz – specjalistka terapii pedagogicznej i pedagogiki zdolności, oligofrenopedagog. Uczestniczka szkoleń i warsztatów z zakresu Arteterapii, Muzykoterapii M. Kieryło, Muzykoterapii Integralnej I, II i III stopnia u Johanki Joanny Filas. Ukończyła także kurs I i II st. terapeutycznego oddziaływania wibracjami mis tybetańskich według tradycyjnego przekazuhimalajskiego pod okiem Łukasza Mazurka. Uczestniczka 8-tygodniowego kursu Mindfulness Based Living, trenerka uważności w edukacji Kosmos i Kajo. Na co dzień prowadzi terapię pedagogiczną z dziećmi z różnymi wyzwaniami edukacyjnymi oraz Opowieści relaksacyjne z dźwiękiem dla małych i dużych.

Uważność poprowadzi Karolina Marek psycholog. Najwięcej czasu poświęca na edukowanie się w zakresie terapii ACT (Akceptacji i Zaangażowania) oraz CFT (Terapia Skoncentrowana na Współczuciu). Prowadzi kursy uważności. Posiada certyfikat nauczyciela MBLC (Mindfulness Based Living Course), czyli Kurs życia opartego na zasadach uważności.
Ilość miejsc ograniczona.
Aby zapisać się na koncert wejdź w link podany poniżej:

Newsletter