#pranagirl Spring Yoga Camp 27.05 – 29.05

Wiosna to czas kwitnienia i razem z przesileniem wiosennym chcemy zacząć wzrastać. W tym roku stres i napięcie mogą nam to utrudnić. Przygotowałyśmy dla Ciebie remedium na napięcie – regeneracyjny weekend w agroturystyce. Będziemy praktykować jogę, medytację i oddychanie metodą Buteyko. Będzie to wspaniałe uzupełnienie naszej kobiecej praktyki, więcej czasu na jej pogłębienie i dotarcie tam, gdzie jeszcze się na zapuściłyśmy. Z całą pewnością w te trzy dni nie wyczerpiemy ilości tematów do rozmów, których wciąż przybywa. Spędzimy czas na łonie natury i będziemy ją podglądać jak po mistrzowsku przygotowuje się do wzrastania. Dzięki wspólnym chwilom naładujemy baterie i odżywimy nasze źródła – również na miniwarsztacie z dietetyczką. Na zapisy można skorzystać z masażu.

KIEDY?

27.05 – 29.05

GDZIE?

Agroturystyka Dom Pod Sową Nawojów Śląski

KOSZT

800 zł (nocleg+wyżywienie+warsztaty)

Zaliczka 200 zł płatna w pracowni do końca kwietnia, pozostałe 600 zł na miejscu.

PROWADZĄCE:

Aneta Matejska – absolwentka kursu nauczycielskiego jogi Iyengara pod okiem Katarzyny Pilorz, uczestniczka cyklu kursów jogi dla kobiet (ciąża, płodność, menopauza), cyklu kursów terapeutycznych (kostki, kolana, miednica, skolioza, barki i szyja), regularnie praktykuje pod okiem nauczycieli z polski i zagranicy na kursach, szkoleniach i warsztatach. Pogłębia wiedzę w systemie mentorskim na Level II Instruktorka metody oddechowej Buteyko i Oxygen Advantage.

Dorota Kuźniak – instruktorka rekreacji ruchowej, absolwentka kursu stretching z analizą narządu ruchu, kształtowanie zdolności motorycznych z uwzględnieniem problemów narządu ruchu; jogę praktykuje od 2017r., w 2021r. podjęła cykl szkoleniowy jogi terapeutycznej.

Newsletter